Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
181 föremål
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
1 tim 9m
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
54 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
3d 1 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 4 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 4 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
2d 23 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
3d 1 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
8d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
5d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
1 tim 17m
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
32 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
1d 3 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
5d
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 21 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.