Kan inte nå servern
 
155 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 13 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 14 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 14 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.