Kan inte nå servern
 
262 föremål
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
6d 2 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
6d 3 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 3 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 5 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.