Kan inte nå servern
 
369 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 3 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 4 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
6d 6 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
7d 6 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 7 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 7 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 7 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 8 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.