Kan inte nå servern
 
576 föremål
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
3 tim 55m
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
4 tim 7m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4 tim 19m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
4 tim 39m
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
4 tim 49m
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
5 tim 5m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
5 tim 29m
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5 tim 31m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5 tim 35m
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 2 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 2 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 3 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 3 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 3 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
1d 3 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
6 208 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
1d 3 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
1 258 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 3 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 4 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
1d 5 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
1d 5 tim
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
1d 5 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
1d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
1d 5 tim
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.