Kan inte nå servern
 
325 föremål
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
11 tim 32m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jean (Hans) Arp, Komposition.
12 tim 16m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Spegel, modern tillverkning.
12 tim 32m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
12 tim 35m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
12 tim 46m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
13 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
13 tim 8m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 tim 12m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
13 tim 14m
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
13 tim 26m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
14 tim 46m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
15 tim 2m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
18 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
18 tim 4m
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
18 tim 28m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
1d 12 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
1d 12 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 12 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Dunhill tändare.
1d 12 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 12 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 13 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.