Kan inte nå servern
 
451 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
2m 4s
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
16m 4s
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
24m 4s
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1 tim 4m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1 tim 8m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1 tim 52m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2 tim 14m
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
2 tim 26m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill, portfölj.
2 tim 34m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
2 tim 40m
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
3 tim 26m
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 tim 54m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
4 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4 tim 4m
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
4 tim 10m
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
4 tim 14m
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
1d
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
Aktuellt bud
55 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 1 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 1 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 1 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
1d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
1d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 3 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 3 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 1 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 1 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 1 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 2 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.