81 föremål
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 21 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, 1900-tal.
21 tim 55m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
23 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, omkring 1900.
21 tim 59m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 17 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK