11 föremål
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
2d
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
1d 23 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 21 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mor med barn.
2d
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2d
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 21 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
23 tim 9m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK