324 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d
Väggljusstake, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 21 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1940-tal.
20 tim 8m
Tidningsställ, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 22 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK