Kan inte nå servern
 
325 föremål
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 6 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 10 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
7 tim 12m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
5 tim 32m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 8 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 9 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 11 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
7 tim 8m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 11 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
710 EUR
Utropspris
800 EUR
Soffa,  R.O.O.M.
6d 9 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 6 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
5d 6 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Jean (Hans) Arp, Komposition.
6 tim 16m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.