14 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
2d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK