14 föremål
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK