17 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 2 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
23 tim 50m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK