13 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 19 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK