Kan inte nå servern
 
14 föremål
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 6 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 6 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.