Kan inte nå servern
 
13 föremål
Armas Mikola, Landskap.
8d 2 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
1 tim 52m
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
1 tim 32m
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.