Kan inte nå servern
 
13 föremål
Armas Mikola, Landskap.
8d 5 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 3 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
4 tim 49m
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
5 tim 9m
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.