Kan inte nå servern
 
13 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 9 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
11 tim 1m
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
11 tim 21m
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.