Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
14 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
1d 2 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
1d 2 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.