Kan inte nå servern
 
13 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 1 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Mikola, Landskap.
8d 3 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
3 tim 4m
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
2 tim 44m
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.