440 föremål
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
6d 4 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 4 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 4 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 7 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
5d 5 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
2d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Allan Ramsay tillskriven porträtt av okänd man.
5d
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6 tim 32m
Dunhill, portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 4 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armas Raunio, Gammal kvarn.
6d 7 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
8 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
8 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johannes Gebhard, Vårvinter.
5d 5 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 3 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK