440 föremål
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 8 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 7 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 8 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 4 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6 tim 55m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 4 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Mikola, Landskap.
6d 9 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
6 tim 15m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
9 tim 45m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 9 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK