440 föremål
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 16 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 15 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 13 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 17 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 13 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
15 tim 48m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 12 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Mikola, Landskap.
6d 17 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 19 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
15 tim 8m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 38m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 18 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 18 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK