Kan inte nå servern
 
370 föremål
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 3 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
6d 1 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
6d
Päivi Lempinen, Tält.
Inga bud
Utropspris
200 EUR
Uno Vallman, utan titel.
7d 4 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.