Kan inte nå servern
 
517 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 5 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
4 tim 43m
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
5 tim 23m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 3 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 5 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 5 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
7 tim 23m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 8 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
8 tim 19m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 93 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 6 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
5d 1 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
5 tim 49m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 7 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
500 EUR
Kuutti Lavonen, "Lilja".
8d 7 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 4 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.