Kan inte nå servern
 
440 föremål
Teemu Korpela, Modellstudie.
12 tim 34m
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 9 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 7 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
6d 9 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
5d 7 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
1d 11 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 10 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
5d 10 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
1d 11 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, 46 mm.
4d 8 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
9 tim 32m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 13 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
4d 8 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
5d 7 tim
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 8 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 11 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
13 tim 8m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.