392 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
9 tim 16m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
5 tim 10m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
5d 4 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
5 tim 56m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
3d 5 tim
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
5d 4 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
3d 3 tim
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffa,  R.O.O.M.
4d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK