508 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 7 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 7 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 7 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 6 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
8d 10 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
7d 8 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ulla Viotti, väggrelief.
1d 8 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
9 tim 14m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
5d 4 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
7 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK