179 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
12 tim 20m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 9 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 9 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 10 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK