Kan inte nå servern
 
174 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
18 tim 7m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 1 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 21 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1d 23 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
4d 16 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med prinsesslipad diamant.
44m 56s
Ring 18K guld med prinsesslipad diamant.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
1d 21 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
1d 20 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
1d 21 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K vitguld med en briljantslipad diamant.
< 1m
Ring 18K vitguld med en briljantslipad diamant.
Aktuellt bud
7 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 22 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
3d 21 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 17 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 1 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.