16 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
17 tim 57m
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 20 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK