162 föremål
Sängbord, ett par, samtida.
5d 15 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
17 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 11 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord, 1960 -tal.
1d 16 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
14 tim 1m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 14 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
15 tim 37m
Matbord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK