83 föremål
Pall, 1900-tal.
1d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
5m 24s
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 20 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK