65 föremål
Armas Mikola, Landskap.
6d
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Viljo Hurme, Höstlandskap.
4d 22 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
1 tim 13m
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
23 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2 tim 13m
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
22 tim 51m
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 21 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
5d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1 tim 41m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 20 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 1 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
6d 2 tim
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK