66 föremål
Armas Mikola, Landskap.
6d 20 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
20 tim 48m
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
17 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
21 tim 48m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 17 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 17 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
21 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 16 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
19 tim 8m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 15 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
17 tim 32m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 21 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK