20 föremål
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
22 tim 48m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
4m 35s
Matbord, 1960-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d
Matbord, 1960 -tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
23 tim 48m
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
44m 35s
Sideboard, 1960-tal.
6 850 SEK
Utropspris
4 000 SEK