Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
177 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 4 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
5d
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
50 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
8d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 5 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 14K vitguld med odlade Tahitipärlor.
3d
Örhängen 14K vitguld med odlade Tahitipärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.