Kan inte nå servern
 
55 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
15 tim 6m
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
5d 13 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 16 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
4d 12 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
14 tim 4m
Puderstol, 1700-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
5d 13 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 15 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.