96 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
4d 21 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 1 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1 tim 45m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
5d
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, allmoge.
5m 50s
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 1 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 1 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK