54 föremål
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
2d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 55m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
17 tim 8m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK