Kan inte nå servern
 
72 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
2 tim 18m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 400 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 5 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.