117 föremål
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 23 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 23 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK