53 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 20 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
19 tim 43m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR