322 föremål
Brita Heilimo, Krabbor.
15 tim 39m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 21 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 19 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dunhill tändare.
16 tim 8m
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
1d 20 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 17 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 17 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 18 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
15 tim 42m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR