325 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
15 tim 56m
Spegel, modern tillverkning.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 19 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 16 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
16 tim 38m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d 20 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 18 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
16 tim 10m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
18 tim 10m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK