Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
486 föremål
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 6 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2d 5 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
6d 4 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.