445 föremål
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 7 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3d 6 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 8 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d 6 tim
35 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 9 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
10 tim 3m
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 5 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK