Kan inte nå servern
 
440 föremål
Armas Raunio, Gammal kvarn.
6d 22 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alpo Jaakola, Äppleträd.
6d 21 tim
Alpo Jaakola, Äppleträd.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
1d 20 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
3d 16 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 19 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
22 tim 45m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 19 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
5d 19 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 18 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
1d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 16 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 19 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Dunhill, portfölj.
21 tim 19m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
5d 20 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 20 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.