Kan inte nå servern
 
487 föremål
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 12 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 11 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 5 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 9 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
3d 8 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 6 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
1d 11 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
8 tim 3m
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
8 tim 7m
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
5d 11 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
5d 11 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
8 tim 21m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
4d 10 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
4d 8 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
6d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Loewe, väska, "Hammock".
8 tim 29m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
420 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Louis Vuitton, resegarderob.
6 tim 31m
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kullervo Koivisto, Landskap.
7 tim 29m
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
6d 8 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
6d 7 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.