Kan inte nå servern
 
435 föremål
Sideboard, 1960-tal.
2d 16 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
6d 12 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
4d 16 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
6d 14 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.