Kan inte nå servern
 
516 föremål
Ejnar Kohlmann, Månsken.
5d
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 23 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Kuutti Lavonen, "Lilja".
8d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
7d
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Dunhill, portfölj.
2d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
4d
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
6d 21 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord,
Swedish Modern,
6d
Bord, Swedish Modern,
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
22m 24s
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
5d
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
Aktuellt bud
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Stevie Dix, "Rebus 5".
23 tim 22m
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 2 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 1 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
23 tim 52m
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
23 tim 20m
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.