521 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 2 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 2 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 1 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 2 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 46 mm.
6d
Fickur, 46 mm.
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 1 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
1 tim 31m
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 1 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
22 tim 9m
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 5 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 5 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
5d
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
5d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
1d
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK