460 föremål
Dekorativ skulptur 1900-tal.
22m 20s
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
16m 20s
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 46 mm.
4d 22 tim
Fickur, 46 mm.
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 23 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
23 tim 30m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
1d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 3 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 3 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Johannes Gebhard, Vårvinter.
6d
Johannes Gebhard, Vårvinter.
75 EUR
Utropspris
250 EUR