487 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 7 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 7 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
6d 6 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 7 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
4d 7 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
6 tim 4m
Piedestal omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
6 tim 6m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernest Rancoulet, efter, "L'Aurore".
5 tim 20m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
3d 7 tim
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
2d 3 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 10 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 10 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 7 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK