Kan inte nå servern
 
63 föremål
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d 7 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 10 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
10 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 10 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Pall, 1900-tal.
9 tim 25m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.