Kan inte nå servern
 
1154 föremål
Gucci, väska.
5d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
6d
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Halo".
6d
Louis Vuitton, väska, "Halo".
Aktuellt bud
540 EUR
Utropspris
650 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Oscar Reutersvärd, "Tungt flygande flykt ".
6d
Oscar Reutersvärd, "Tungt flygande flykt ".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d
Hylla, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
6d
Johan Johansson, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
6d
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
6d
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
6d
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
6d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
6d 1 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
6d 1 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 1 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Burberry, filt.
6d 1 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, 47 mm.
6d 1 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
6d 2 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 2 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 2 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
6d 2 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
6d 2 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
6d 2 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
6d 21 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 21 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
6d 21 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 21 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.