1321 föremål
Jörgen Waring, "Triangel".
4d 5 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
4d 5 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
4d 5 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
4d 7 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK