1327 föremål
Skulptur Ostasien 1900-tal.
4d 2 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
4d 2 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
4d 4 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
4d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
4d 23 tim
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK