Kan inte nå servern
 
1335 föremål
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
5d 3 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Älg i skog.
5d 3 tim
Harald Wiberg, Älg i skog.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 4 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 5 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 5 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
5d 5 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
5d 5 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 1 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
6d 1 tim
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
6d 1 tim
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
6d 1 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
6d 1 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
6d 1 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d 1 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
6d 1 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
6d 2 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
6d 2 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 2 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Porträtt av en man.
6d 2 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 2 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.