Kan inte nå servern
 
1487 föremål
Matbord, 1950/60-tal.
5d 16 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 16 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
5d 16 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Philip von Schantz, "Röda druvor".
5d 16 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 16 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
5d 17 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
5d 17 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
5d 17 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
5d 17 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
5d 17 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 17 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 17 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
5d 17 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.