1209 föremål
Lotte Laserstein, Traute.
5d 14 tim
Lotte Laserstein, Traute.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mor med barn.
5d 14 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
5d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Trägårdh, "Fårvaktare".
5d 14 tim
Carl Trägårdh, "Fårvaktare".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
5d 14 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Elise Eldh, Ung pojke.
5d 15 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mauritz Karström, Utan titel.
5d 15 tim
Mauritz Karström, Utan titel.
20 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
5d 15 tim
45 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
5d 15 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Porträttbyst.
5d 15 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Peter Paul Rubens, after, Putto.
5d 15 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
5d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Prada, väska.
6d 9 tim
Prada, väska.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
6d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
6d 10 tim
Burberry, väska.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK