Kan inte nå servern
 
1323 föremål
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
5d 18 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
5d 18 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
5d 18 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
5d 19 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 19 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 13 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d 13 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 14 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
6d 14 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
6d 14 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
6d 14 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 15 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 15 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 15 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 15 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6d 15 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
1 211 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
6d 16 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.