Kan inte nå servern
 
1335 föremål
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
7d 4 tim
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Bänk, Kina.
7d 4 tim
Bänk, Kina.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
7d 4 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
7d 4 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
7d 4 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
7d 5 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
7d 5 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.