Kan inte nå servern
 
1218 föremål
Sven X:et Erixson, Kröning.
5d 18 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
5d 18 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 18 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
5d 18 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
5d 18 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
5d 18 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5d 18 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
5d 19 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
5d 19 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
5d 19 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d 19 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
5d 19 tim
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
5d 19 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
1 211 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
5d 19 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
5d 20 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
5d 20 tim
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 20 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 20 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
5d 21 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 21 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.