2436 items
Gucci, a monogram canvas bag.
Current bid
1 600 SEK
2 500 SEK
Citrinring Carlman.
Current bid
1 700 SEK
5 000 SEK
Pelle Åberg, oil on canvas signed.
Current bid
1 500 SEK
8 000 SEK
A PAIR OF LOUNGE CHAIRS BY PAUL TULLE FOR FLEXFORM.
Current bid
1 500 SEK
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Current bid
2 400 SEK
3 000 SEK
An oriental Ghashghai carpet. Circa 200x105 cm.
Current bid
300 EUR
400 EUR
BREITLING Geneve, wrist watch, 34 mm.
Current bid
3 000 SEK
3 000 SEK
BORD, Art Deco-stil modern tillverkning.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
ASK MED LOCK sent 1800-tal.
Current bid
600 SEK
2 500 SEK
Maurice Blanchard, gouache and signed.
Current bid
1 600 SEK
3 000 SEK
A Burberry windbraker.
Current bid
500 SEK
6 500 SEK
CLUBFÅTÖLJ 1900-talets andra hälft.
Current bid
300 SEK
3 000 SEK
SPEGEL Louis XVI Danmark.
Current bid
1 700 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD 1960-tal.
Current bid
2 000 SEK
4 000 SEK
TAKAMPEL sent 1800-tal.
Current bid
3 000 SEK
4 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, pall, "Siesta", 1960-tal.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
Egon Eiermann,
No bids
3 000 SEK
BONAD, maskinvävd Frankrike 1990-tal, 187x134 cm.
Current bid
500 SEK
2 500 SEK
Ellen Trotzig, oil on canvas, signed.
Current bid
16 000 SEK
20 000 SEK