Julönskningar

25 föremål
TOMTE, bemålad terrakotta, Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
5 960 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOMTE, bemålad terrakotta Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
5 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOMTE, keramik, 1900-talets första hälft/mitt.
Klubbat pris
1 005 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULKRUBBA, 13 delar, porslin. Hummel, Goebel.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOMTE, keramik, Heissner, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 010 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, ljusstakar, ett par, stengods, Gustavsberg.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK