Soile Yli-Mäyry

23 föremål
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2002.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2001.
Klubbat pris
3 250 EUR
Utropspris
2 500 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2012.
Klubbat pris
1 600 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2011.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Klubbat pris
1 900 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1989.
Klubbat pris
1 700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2006.
Klubbat pris
3 100 EUR
Utropspris
4 000 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1996.
Klubbat pris
2 950 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1995.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
1 800 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2008.
Klubbat pris
2 101 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Klubbat pris
4 150 EUR
Utropspris
4 000 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2007.
Klubbat pris
2 901 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2015.
Klubbat pris
2 200 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1999.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signed.
Klubbat pris
1 805 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 1994.
Klubbat pris
2 550 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Klubbat pris
1 955 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SOILE YLI-MÄYRY, olja på duk, signerad och daterad 2005.
Klubbat pris
3 200 EUR
Utropspris
1 200 EUR