Inred sommarhuset

519 föremål
Johann Baptist Homann, kolorerat kopparstick.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, Eriksmålaglas, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skrivbord, nyrenässans, från omkring år 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Gårdskratta/Gårdsharv omkring år 1900.
Klubbat pris
401 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skulptur, Centraleuropa troligen 1700-tal.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
120 EUR
Bordsspegel, Glas Mäster, Markaryd, Sverige.
Klubbat pris
101 EUR
Utropspris
100 EUR
Bord, 1800-talets mitt.
Bord, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Säng / soffa, omkring 1900.
Säng / soffa, omkring 1900.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
100 EUR
Bord, 1900-talets slut.
Bord, 1900-talets slut.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
100 EUR
Fiskfat, flintgods. Wedgwood, England.
Klubbat pris
80 EUR
Utropspris
100 EUR