Vårens Klassiska F163

Slutpriser

Nr.FöremålKlubbat pris
513KERMAN.Återrop
514KERMAN.Återrop
515KASHMAR.Återrop
516KASHMAR,2 700 EUR
517KASHAN.Återrop
518KAUKASISK,Återrop
519SHIRAZ,600 EUR
520VAS.6 000 EUR
521GRÄDDSNÄCKA.600 EUR
522LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Isak Gustaf Nordström, Lovisa 1802-1818.Återrop
523LJUSSTAKAR, ett par, vit marmor och mässing. Sengustavianska.Återrop
524KANDELABRAR, ETT PAR.Återrop
525LJUSSTAKAR, ETT PAR.1 200 EUR
526GARDINOMTAG, ETT PAR.1 200 EUR
527BORDSPENDYL.3 100 EUR
528APPLIQUER, ETT PAR.Återrop
529AMPEL, med sex ljusarmar, empire, 1800-talets början. H 76.Återrop
530KRISTALLKRONA.3 400 EUR
531KRISTALLKRONA.Återrop
532SPEGELLAMPETT.950 EUR
533SPEGELLAMPETTER, ETT PAR.700 EUR
534SPEGEL.1 000 EUR
535GOLVUR.Återrop
536SKRIN.1 300 EUR
537KARTA.Återrop
538KARTA, Livoniae et Cvrlandiae, Johan Baptist Homann, ca 1720.Återrop
539KARTA.1 200 EUR
540SJÖKORT.1 300 EUR
541KARTA.400 EUR
542KARTA.500 EUR
543KARTA.320 EUR
544KARTA, Skandinavien. Septentrionales-Scandinavia. Sebastian Münster 1588-1628.Återrop
545KARTA. Charta öfver Nylands och Tavastehus samt Kymmene gårds höfdingedömen 1798.Återrop
546KARTA.600 EUR
547KARTA, Livoniae, G. Lotter, Augsburg, 1700-talets andra hälft.Återrop
548KARTA.600 EUR
549KARTA.1 100 EUR
550KARTA.Återrop
551KARTA.800 EUR
552KARTA.Återrop
553KARTA.Återrop
554KARTA.800 EUR
555KARTA.Återrop
556KARTA ÖVER FINSKA VIKEN.800 EUR
557KARTA, Oost Zee, Johannes van Keulen, 1700-talets början.Återrop
558SJÖKORT ÖVER FINSKA VIKEN.700 EUR
559KOPPARSTICK.Återrop
560KOPPARSTICK.Återrop
561LITOGRAFI.Återrop