Klassiska F183

317 föremål
VASILI LEVI, UTSIKT ÖVER FORSEN.
Klubbat pris
1 900 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
YTTERFODER, majolika, Arabia ca 1911.
Klubbat pris
1 800 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
ALEXANDRE NIKOLAEVITCH VOLKOV ROUSSOFF, VID NILFLODEN.
Klubbat pris
2 200 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
IVAN FEDOROVIC CHOULTSE, SOMMARMOLN.
Klubbat pris
5 600 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
PAVEL NIKOLAEVICH FILONOV, HUVUDEN.
Klubbat pris
61 200 EUR
Utropspris
25 000 - 35 000 EUR
GUSTAVIANSK SOFFA, Sverige 1700-talets slut.
Klubbat pris
4 900 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
BERNDT LINDHOLM, ISRÄNNA VID KUSTEN.
Klubbat pris
9 200 EUR
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
VEIKKO VIONOJA, INTERIÖR.
VEIKKO VIONOJA, INTERIÖR.
Klubbat pris
7 200 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
ANTTI FAVÉN, VINTERLANDSKAP.
ANTTI FAVÉN, VINTERLANDSKAP.
Klubbat pris
1 110 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
ETT PAR FRANSKA BORDSLAMPOR, brons, 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 400 - 1 800 EUR
RING, briljantslipad diamant, platina. Westerback, Helsingfors.
Klubbat pris
3 300 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
WÄINÖ AALTONEN, "ANDLIGT ARBETE".
Klubbat pris
3 900 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR